$1,162.79
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The KDS9c barrel is fully fluted, crowned, and ramped. The bore sizing process delivers match grade accuracy with every shot. A 7075 aluminum and sculpted a frame delivers superior ergonomics with etching that wraps around the front strap and grips. A fully ambidextrous magazine release is reversible for left and right-handed shooters.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 669278310121 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 15 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.