$663.18
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Savage 110 Apex Hunter XP, Bolt Action Rifle, 400 Legend, 20″ Barrel, Matte Finish, Black, Black Polymer Stock, AccuTrigger, Detachable Box Magazine, Includes Vortex Crossfire II 3-9×40 Scope, 3 Rounds, Right Hand 58130
| Weight | 160.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 11356581303 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 400 Legend |
| capacity | 3 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | 1 4 rd. Detachable Box |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.