$3,911.00
1 in stock
Wilson Combat CQB, 1911, Semi-automatic, Metal Frame Pistol, Full Size, 9MM, 5″ Barrel, Steel Frame, Armor Tuff Finish, Black, G10 Starburst Grips, Fiber Optic Front Sight and Rear Battlesight, Ambidextrous Thumb Safety, 10 Rounds, (2) 500-9 10-Round Magazines CQB-FS-9A
| Weight | 85.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.250 × 11.000 × 3.000 in |
| upc | 811826028488 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Armor Tuff |
| firearm_action | Single Action |
| grip | Synthetic |
| magazine | 2 10 rd. |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.