$383.48
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
ROCKI 56626 GI ENTRY FS 9MM 5 10R BLK
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 4806015566267 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Parkerized |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Polymer Grip |
| magazine | 1 10 rd. |
| sights | Fixed |
| stock | Rubber Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.