Cart
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
BUR RINGS 30MM XTREME TACTICAL 1.25 HEIGHT MA
×
BSA Optics Tactical Rifle Scope 4x30mm Mil-Dot Reticle w/ Rings
×
SIG P220 45ACP 5 GRY DA/SA XRAY 8RD LEGION OR
×
A-Zoom Snap Caps
×
WIN XPR 6.8WSTRN 24" W/ SCOPE BLK
×
ACCU-TAC FC-5 G2 BIPOD BLK
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
DBLTAP 10MM 200GR HARDCAST 20/1000
×
EAA GIRSAN MC312 SEMI AUTO 12GA 28 BLK SYN
×
C&H PLT HK VP9 TO HOLOSUN EPS/EPS C
×
Federal Premium Personal Defense Pistol Ammo 357 Mag 158 gr. Hydra-Shok JHP 20 rd.
×
SCO CHARLIE DIRECT THREAD MNT 1/2X28
×
AMERIGLO CAP GRN SET FOR GLK 20/21
×
CHRIS MESA FFT 308WIN 20 GRN/BLK/TAN
×
HRNDY 22WMR 30R V-MAX 50/2000
×
DBLTAP 10MM 135GR JHP 20/1000
×
Weatherby Vanguard Badlands Rifle 350 Legend 20 in. Approach Camo RH
×
BUR 2X20 HANDGUN MATTE BALLISTIC PLEX
×
DBLTAP 9MM+P 124GR JHP 20/1000
×
SPYDERCO DELICA 4
×
GLOCK 43X 9MM 10RD 80'S NITE CERAKOT
×
LEUPOLD SCOPE VX-3HD 2.5-8X36
×
Tipton Snap Caps 38 SP 357 Magn 6-Pack
×
HENRY STEEL 360HMR 20" 5RD BLK
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 3.5 OPTIC READY 15RD
×
TRUGLO SIGHT SET TFX PRO
×
STICKY MAG POUCH SLEEVE
×
TAU 1-GX4M93L GX4 9MM 3.0 2X11 MIDB/BK
×
Winchester USA Super Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 oz. 8 Shot 25 rd.
×
HEN G BOY TX TRIB 22LR 16R WAL
×
HENRY BIG BOY BRASS 44MAG 20" 10RD
×
$567.38
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The Matrix is inertia driven semi-auto 20 gauge shotgun. TriStar’s Matrix comes with 3 Beretta Mobil style chokes (IC, M, F). The fiber optic front sight for quick The 26″ vent rib barrel has a 3″ chamber
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 713780987545 |
| brand | |
| barrel_length | 26.0000 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 4 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Blued |
| sights | Fiber Optic Front Sight |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.