Cart
A.R.C. IWB Holster
×
AUTO ORD 1927A-1 DLX 45ACP 20 & 100
×
GFI MAG POUCH KENAI COYOTE
×
STRIKE KING COMP 308
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
VIRIDIAN HS1 HAND STOP W/GRN LSR PIC
×
AM DEF HOLOSUN AEMS QR CO-WITNESS
×
UNITY FAST ADM QD LEVER
×
SW 610 10MM 40SW 6.5 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
UTG 4-16X44 AO 36-CLR MDOT W/RNG
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK
×
Warne Maxima Horizontal PA Scope Rings Matte Black 1 in. Low
×
SIG OPTICS WHISKEY4 5-20X50MM
×
UNITY MODBTN LT SYNC SF/CRN 7" BLK
×
UTG 3-12X32 SCOPE SIDE AO MILDOT QD
×
RS REG AKM (0.59") BARREL RAIL MNT
×
AMERIGLO PROTECTOR G/L FOR GLK 42/43
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
HKS SPDLR 38SPL COLT DET SPL COBRA
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
EPS
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$1,407.00
2 in stock
American Defense Mfg. ADM4, Semi-automatic Rifle, AR, 223 Remington/ 556NATO, 14.5″ Pinned Barrel, Black Matte Finish, 30 Rounds, 1 Magazine ADM4R5BLK14M1MLOK
| Weight | 144.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.000 × 11.750 × 4.300 in |
| upc | 857704007619 |
| brand | |
| barrel_length | 14.5" Pinned (16" OAL) |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.