Cart
DAN DD4 M4A1 RISIII 5.56 BLK 14.5 WELDED 32RD
×
HOWARD LEIGHT IMPACT SPORT
×
RUGER PC 9MM 16.12" 17RD BL THRD FLT
×
H/L QUIET MUFF 24 20PK
×
TALLEY PIC BASE FOR TIKKA T1X
×
LEU MARK AR 30MM MATTE
×
CCI Blazer Pistol Ammo 44 Rem Mag 240 gr. Jacketed Hollow Point 50 rd.
×
ACCU-TAC FC-5 G2 BIPOD BLK
×
SPR GOLD DOT .400 180GR HP 100CT
×
DNZ REM 700 LA PIC RAIL 20MOA W/8-40
×
TruGlo Tritium Pro Handgun Sights Springfield XD Set
×
STERLING EXCLSV 12GA 2.75" #4 25/250
×
AM DEF HOLOSUN AEMS QR LOWER 1/3
×
AM DEF AD-RECON SCP MNT 20MOA 30MM B
×
ARISAKA OFFSET OPTIC PLT 8 RMR TALL
×
A01-SD CUSTOM 9MM 4.9" 19+1 OR
×
BERGARA B14L801 SIERRA WLD 3006 22 4R WCAMO
×
BCM-OR-AT-525-11 AT OPTIC RISER 525-11
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
AGM 314204550205R331 THER RFLSCP 20MK 384X288 35M
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 4 OPTIC READY 15RD
×
BUR RINGS 1 MED 22CAL DLX GLOSS
×
Optics Adapter Plate - For Glock MOS V4 MIL/LEO
×
POF REVOLUTION DI 308 16.5" 20RD BRZ
×
CHP SIG RXP ROMEO1 ADAP RMR/SRO/HOLO
×
S&W M&P15-22 22LR 16" 25RD FDE THRD
×
IWI MASADA 9MM 4.6" THREADED
×
Winchester SXP Shadow Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
AM DEF 1700-XLR RISER
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
AM DEF HOLOSUN AEMS QR HIGH 1.93"
×
ALLEN ULTRX FOAM PLUGS LIME 6 PAIR
×
CHP S&W M&P SHLD ADAP HOLO 407K/507K
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 42/43 RED
×
TRUGLO SIGHT FAT BEAD GREEN
×
GEISSELE SUPER PRECISION 34MM BLK
×
AMERIGLO IDOT TRIT FOR GLK 17/19/22
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$999.00
7 in stock
Beretta A300 Ultima, Semi-automatic Shotgun, 20 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel with Stepped Rib, Realtree MAX7 Camo, Overmolded Polymer Kick-Off Stock with Micro-Core Pad, Mid Bead and Fiber Optic Front Sight, 2 Rounds J32TS28
| Weight | 152.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.000 × 9.700 × 4.200 in |
| upc | 82442967486 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 3+1 |
| chamber | 3" |
| color | Realtree MAX-7 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Max7 Camo |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Realtree Max7 Synthetic |
| magazine | |
| receiver | Max7 Alumimum |
| sights | FT: Fiber Optic Bead |
| stock | Max7 Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.