Cart
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
BERGARA B14 HMR LH 7MM PRC 26"
×
SW PC 500 500SW 10.5 SS MB AS TOP RAIL SLING 5RD
×
500 SXS COACH 12/20 BL/WD 3"
×
ALLEN ULTRX CORDED SILICNE PLUGS 3PR
×
SIG OPTICS PISTOL SIGHT XRAY 3
×
BERGARA B14S9514 STOKE CMP 350L 16.5 6R BK/TN
×
Hi-Point C-9 Pistol 9mm Desert Camo 3.5 in. 8 rd.
×
LEUP MARK 4HD 1-4.5X24 HPR-1
×
SW 617 22LR 4 SS AS BLK SYN GRIP 10RD
×
BRO 1911-380 BLACK LABEL MEDALLION PRO 4.25
×
Howa M1500 Walnut Hunter Rifle 7.62x39 22 in. Walnut
×
TRIJICON ACCUPOINT 5-20X50 MOA GRN
×
Winchester XPR Combo Rifle 30-06 Springfield 24 in. Black RH
×
DE MK19 357MAG 6" 9RD STS IMB
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM COMPACT
×
ED BROWN 1911 MW HOUSING BL
×
Savage 64 Takedown Rifle 22 LR. 16.5 in. Black RH w/ Bug Out Bag
×
KelTec R50 Rifle 5.7x28mm 16 in. Black 50 rd.
×
BARNES VOR-TX 357MAG 140GR XPB 20/
×
WALKER'S PREMIUM PASSIVE FLDING MUFF
×
PELTOR SPORT ULTIMATE NRR 30 BLK
×
Hornady Superformance Rifle Ammo 25-06 Rem. 90 gr. CX SPF 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Howa Mini Action Rifle 350 Legend 16.25 in. Black
×
CIMARRON PISTOLERO 9MM 4.75" CH
×
REPTILIA ROF-45 34MM RMR FDE
×
DI Night Sight Set - Glock Small Frame
×
YHM THREAD PROTECTOR 556 1/2-28X50 .920 BLACK
×
TIMNEY ALPHA FOR GLK G3-4 LRG BRZ
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$1,099.00
24 in stock
Beretta A300 Ultima Patrol, Semi-automatic Shotgun, 12 Gauge, 3″ Chamber, 19.1″ Barrel, Anodized Finish, Black, Synthetic Stock, Improved Cylinder, Ghost Ring Sight, 5 Rounds J32CT511
| Weight | 147.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 82442976563 |
| brand | |
| barrel_length | 19.1 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Black |
| finish | Anodized |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Ghost Ring Sight |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.