Cart
WINCHESTER XPERT BOLT RIFLE
×
SW 340PD 357MAG 1.875 SC TI AIRLITE CENTENNIAL
×
Pointer Acrius Field Shotgun 410 ga. 28 in. Walnut
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
TIPPMANN M4-22 MICRO CMPCT 7 22LR BK
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
327 WR PC 357MAG 5" VORTEX 8RD
×
XS Sights R3D Night Sights Orange Glock 42/43/43x/48
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
GG&G BRTTA 1301 RMR MNT 1/2 GHST RNG
×
WARNE RINGS MAXIMA 1" LOW
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
BARR 19614 MRADELR 416BA 36 TUNG
×
MNT SLD OPTIC M&P TG/VOR/DOC
×
AGM EVOLVER LRF 1280
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .300WM
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
X1 PRIMAL 4-12X50 1" ILL DPLX
×
WALKER'S EXT FLDING RANGE MUFF
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
A TLR-2 Weapons Mounted Light With Laser Sight
×
TruGlo Tritium Pro Handgun Sights Springfield XD Set
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
ACCU-TAC WB-4 BIPOD BLK
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS
×
$2,149.00
37 in stock
12GA. 3.5″ 30″VR CT3 OF-MARSH
| Weight | 9.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.700 × 12.250 × 4.000 in |
| upc | 82442893730 |
| brand | |
| barrel_length | 30.0000 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 + 1 |
| chamber | 3.5" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Gore Optifade Marsh |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Gore Optifade Marsh Camo |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic w/Steel Mid-Bead |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.