Cart
CENT CANIK TP9SFX 9MM 5.2 TUNGSTEN/BLK 2 20RD
×
ARISAKA OFST SC MT SPEAR LT MLOK FDE
×
Hevi Shot Hevi Hammer Load 12 ga. 3 in. 1 1/4 oz. 3 Shot 25 rd.
×
Surefire 123A Lithium Batteries
×
BERGARA B14S752CF CREST CRB 6.5CRD 20 5R BK/GR
×
Tristar Viper G2 Shotgun 12 ga. 26 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
HOWA HWH223 MINI HNTR 223 TB WAL
×
Savage 110 Elite Precision Rifle 6mm Creedmoor 26 in. Grey RH
×
TIK T3X SUPER VARMINT 22-250REM 20 5RD
×
CHRIS RIDGELINE FFT 243WIN 20 BLK/GRY
×
HENRY BIG BOY STEEL SG 357MAG/38SPL
×
590 NIGHT STICK 12/18 3" BL/WD
×
PPU 45ACP JHP 185GR 50/500
×
SW 60LS LADYSMITH 357MAG 2 SS FS WOOD GRIPS 5RD
×
BRO AB3 HUNTER 300WIN 26 MATTE WALNUT 3RD DBM
×
DEPUTY 45LC 4.75" BLUED 6SHOT
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL RAIL 22LR 4.25 LAMINATE
×
Weatherby Orion Shotgun 20 ga. 26 in. Matte Walnut 3 in.
×
Winchester Super-X Rifle Ammo 270 Win 130 gr. Power-Point 20 rd.
×
CRKT LCK + 3.33" PLAIN
×
CHARTER ARMS UNDCVR LITE RED/BLK 38
×
HIVIZ CompSight LiteWave H3 Tritium Shotgun Sight Green Litepipe
×
AMERIGLO 3XL TRIT GRN/BLK OL FOR GLK
×
XS R3D 2.0 S&W M&P FULL SIZE GREEN
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$2,049.99
38 in stock
BERGARA B14LM7513CF CREST CRB 7PRC 22 5R BK/GR
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125016662 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 7MM PRC |
| capacity | 5+1 |
| color | Sniper Gray |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Sniper Grey Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Monte Carlo Carbon Fiber Stock |
| magazine | 1 5 rd. AICS |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| sights | No Sights |
| stock | Black and Grey Carbon Fiber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.