Cart
MNT SLD OPTIC M&P TG/VOR/DOC
×
REPTILIA ROF SAR 30MM LPOLD DPP FDE
×
CTC LASERGRIP RUGER SP-101 DEF SRS
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
Winchester SXP Turkey Shotgun 12 ga. 24 in. Black Synthetic 3.5 in.
×
A01-LD CUSTOM 9MM 4.9" 19+1 OR
×
CTC LASERGRIP KIMBER MICRO 9MM GRN
×
RUGER 57 OPTIC PLATE DOC/MEOP/EOTECH
×
AMERIGLO UC SET FOR GLK LOW ORN/BLK
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 17RD
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM COMPACT
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
TIPPMANN M4-22 MICRO CMPCT 7 22LR BK
×
BLK PNT DUAL POINT AIWB P365
×
COLD STL CHAOS DOUBLE EDGE
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 ADJ STOCK BLK SYN 30RD
×
Winchester Extreme Deer Shotgun 12 ga. 22 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
92FS 9MM BRIGADIER BLACK 10+1#
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 DRK
×
BERETTA PX4 9MM 4" FS
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
BAD AUTHORITY ELITE AMBI 16" 556 GRY
×
GG&G EOTECH LENS COVER FOR 512/552
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
ACP 9MM 5" 8+1 STAINLESS
×
SW 340PD 357MAG 1.875 SC TI AIRLITE CENTENNIAL
×
$1,029.99
46 in stock
BERGARA B14S801L SIERRA W LH 308 20 4R WCAMO
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125017331 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 308 Win | 7.62 NATO |
| capacity | 4 Rounds |
| color | Sniper Gray |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Camo |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Wilderness Camo w/ Black Web |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.