Cart
Nosler Trophy Grade Rifle Ammunition Nosler 33 225 gr. AB SP 20 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
ARS SAM5 5.56 16.3 PLUM 30RD PLUM MAGAZINE
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Browning Cynergy Wicked Wings Shotgun 12 ga. 30 in. Mossy Oak Bottomland 3.5 in.
×
BRO CYNERGY CX COMPOSITE 12GA 30 CHARCOAL GRAY
×
P320 FULL 9MM NIT 17+1 OR
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
BROWNING MAXUS II HUNTER
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 20 ga. 26 in & 24 in. Full Rifled Wood 3 in. RH
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
PX4 G-SD 9MM BLK/GRY 10+1
×
Magnum Research BFR Revolver 350 Legend 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
NEMO XO CARBON 308WIN 20
×
CANIK TP9SFX 9MM 20RD W/MO2 TNG
×
RUGER GP100 357MAG 4.2" BL 6RD
×
BARNES PREC MTH 556NATO 69GR 20/200
×
ZAS ZPAPM90 5.56 18.25 MAGPUL ZHUKOV FOLDER
×
HKS SPDLR 357 S&W 27 28 RUGER REDHWK
×
WARNE SKYLINE PRECISION BIPOD
×
BACKUP BBL FOR G43/43X THRDD BLK
×
SIG WHISKEY6 3-18X44 MIL HNT 2.0 BLK
×
MICHAELS PRO-PAK HZTL-SHOULDER
×
TRISTAR CYPHER O/U 16GA 3" 28"
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$999.99
34 in stock
BERGARA B14S805 SIERRA WLD 6CRD 20 4R WCAMO
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125017386 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 4 Rounds |
| color | Sniper Gray |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Camo |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Wilderness Camo w/ Black Web |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.