Cart
GFI KENAI RH S&W N-FRM GRY/COY
×
BRO WTP 556NATO 16" 30RD LT SAND
×
CTC LIGHTGUARD GLOCK 42 43
×
Winchester SXP Universal Hunter Shotgun 12 ga. 24 in. Mossy Oak DNA 3 in.
×
BUR SIGNATURE HD LRF BINO
×
327 WR PC 357MAG 5" VORTEX 8RD
×
TIKKA MAGAZINE T3 FLUSH
×
UTG PRO TBNR 8.5-11" M-LOK BIPOD
×
TRIJICON RMR TYPE 2 ADJ 3.25 MOA GRY
×
NIGHTSTICK RCHRG LGT/LSR FOR GLK 43X
×
DW POINTMAN SEVEN 45ACP STS 8RD
×
TRUGLO SIGHT SET SF XD/XDM/XDS
×
S&W PC SHIELD 9MM EZ 8R PRT BK TS NS
×
DAN DD4 M4A1 RISIII 5.56 BLK 14.5 WELDED 32RD
×
RUGER SPR BLKHWK 44MAG 4.6" BL 6RD
×
CHRIS MESA FFT 7MM REM 22 GRN/BLK/TAN
×
Walkers Razor Slim Shooter Folding Muff-23dB NRR-Black
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 10RD
×
BARNES VOR-TX 308WIN 130GR TTSX 20/2
×
WAL PDP F-SERIES 9MM 3.5 OPTIC READY 15RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT EAR BUDS
×
Walkers IKON Forge Full Frame Shooting Glasses Amber Lens
×
CALDWELL BIPOD XLA 9"-13"
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 6.5 PRC 140 gr. BT SP 20 rd.
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
WALKERS MUFF SHOOTING PASSIVE
×
IncogX IWB Holster for Glock 43X/48 w/ Light
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
DEPUTY 45LC 5.5" BLUED 6SHOT
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$2,049.99
16 in stock
BERGARA B14SM759CF CREST CRB 6.5PRC 20 3R BK/GR
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 43125016723 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6.5 PRC |
| capacity | 3 Rounds |
| color | Sniper Gray |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Monte Carlo Carbon Fiber Stock |
| magazine | 1 3 rd. AICS |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| stock | Carbon Fiber |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.