Cart
REFLEX 9MM FDE 3.3" 10+1 SFTY
×
SIG MCX SPEAR 7.62X51 13" 20RD COY
×
Shadow Systems CR920P Elite Slide Optic Pistol 9mm 3.41 in. Black Frame Compensated Black 13 rd.
×
STEYR AUG A3 M2 556N 16" 30RD BLK
×
COLT PYTHON .357MAG 2.5" SS
×
Charles Daly 202 Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
NAA Pug Revolver 22 WMR Stainless/Black Rubber 1 in. 5 rd XS White
×
Taurus Judge Revolver 45 Colt/410 ga. 6.5 in. Black 5 rd. Rubber Grips
×
SPRGFLD XD9 DEF 9MM 3" 1-16RD 1-13RD
×
SPRGFLD M1A 308 FDE SYN 10RD CA
×
NAA PORT MAG 22/22M 1 5/8" 5RD
×
GIRSAN MC1911SC 45ACP 3.4" 6RD BLACK
×
HI-PT JXP 10MM 5.2" NON THRD 10RD BK
×
RUGER RDHWK 44MAG 7.5" STN 6RD
×
GIRSAN MCP35 9MM 4.87" 15RD TI NITRD
×
EAA GIRSAN MCP35 OPS 9MM 4.87 15RD
×
NAA 22LRTW WASP 22LR 1 1/8IN
×
CHRIS RIDGELINE FFT 300WSM 20 BLK/GRY
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 17RD
×
CENT CANIK TP9 ELITE SC 9MM 3.6 M01 OPTIC 12RD
×
PX4 G-SD 9MM BLK/GRY 10+1
×
BACKUP BBL SIG P320 CMPCT THRD BLK
×
S&W M&P M2.0 METAL OR 40S&W 10RD GRY
×
MGR BFR 30-30 SA REV 10SS 6RD
×
SPRGFLD XD9 9MM 5" BLK 10RD
×
RUGER GP100 357MAG 2.5" STS 6RD
×
Citadel Levtac-92 Rifle 45 Long Colt 18 in. M-Lok Black RH
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$3,560.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
B&T APC223 PRO, Semi-automatic Pistol, 223 Remington/556NATO, 10.5″ Barrel, Matte Finish, Black, Two Stage Trigger, Manual Safety, 30 Rounds, 1 Magazine BT-361657
| Weight | 193.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.500 × 13.000 × 4.000 in |
| upc | 840225708240 |
| brand | |
| barrel_length | 10.5 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Polymer Grips |
| magazine | 1 30 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| sights | Flip-Up Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.