Cart
TIK T3X SUPER VARMINT 243WIN 23.7 5RD
×
CCI Big 4 Shotshell Pistol Ammo 9mm #4 Shot 10 rd.
×
WINCHESTER SXP HIGH GRADE FLD
×
WIN AA SPR SPT 12GA 2-3/4" #8 25/250
×
TRIJICON ACOG 4X32 AMBER XHR .223
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 140 gr. TTSX BT 20 rd.
×
VIRIDIAN RFX-11 1X16 MICRO GREEN DOT
×
Taurus Judge Revolver 45 Colt/410 ga. 6.5 in. Black 5 rd. Rubber Grips
×
RUGER SCOUT 350LEG 16.5" BLK 5RD
×
SW 27 CLASSICS 357MAG 4 BLUED CHECKERED WALNUT
×
RP63 357MAG GREEN 6RD 3" AS
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
ACCU-TAC WB-5 BIPOD BLK
×
Taurus Raging Hunter Revolver 460 S&W 10.5 in. Black 5 rd.
×
UTG 6" ITA R/G CQB T-DOT SGHT W/MNT
×
ZASTAVA M70 762X39 16" 30RD RED TRI
×
BERETTA A400 XTREME PLUS KO
×
BRO SPEC+ SSP 556NATO 16" 30RD BRZ
×
HENRY SIDE GATE 30-30 20" BRASS 5RD
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 257WBY 28 LH
×
SHADOW SYSTEMS WARE POET DR920
×
Mossberg Patriot Youth Super Bantam Rifle 308 Win. 20 in. Synthetic Strata Camo RH Combo
×
BRO SILVER OVIX 12GA 3 22 RB-CNT
×
BERGARA B14 HUNTER 7MM PRC 24"
×
LEUPOLD BINOCULAR BX-1
×
SIG CROSS MAGNUM MOSS SAWTOOTH 300PRC 24 6RD
×
WALKERS MUFF ELECTRONIC RAZOR
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
TRIJICON ACOG 3X24 GREEN HS/DOT .223
×
AM DEF AD-RECON SCP MNT TACT 34MM BK
×
TRIJICON ACOG 4X32 .308
×
BFR REVOLVER 30-30 10" 6RD STS
×
TRIJICON CREDO HX 2.5-10X56 MOA GRN
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$781.93
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Bushmaster 1010017BLK QRC II 5.56x45mm NATO 10+1 16″, Black, Collapsible Carbine Stock, A2 Grip, 14″ M-LOK Handgaurd
| Weight | 8.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.000 × 11.000 × 3.000 in |
| upc | 604206201690 |
| brand | |
| barrel_length | 16 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | A2 Stock/Pistol Grip |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | 7075 Forged XM15-E2S |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.