Cart
SIG P320C 9MM 3.9" 10RD BLK MS MA
×
HIVIZ LiteWave H3 Sight 1911 Sight Set
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
CHRIS MESA FFT 300WIN 22 BLK/GRY LH
×
ROSSI R95 45-70 16.5" 5RD WD/BLK
×
SHIELD PLUS CC 9MM 4" 15+1
×
Shadow Systems XR920 Elite Slide Optic Pistol 9mm Black Frame 4 in. Unthreaded Barrel Black 17rd
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 45-70 Govt. 400 gr. Barnes Original 20 rd.
×
UTG OP3 MICRO GREEN 4.0 SNGL DOT
×
XS DXT2 STD DOT FOR GLK SM SUP GRN
×
TRIJICON CTLVR MNT Q-LOC 30MM 1.590"
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
XS STND DOT FOR COLT COBRA TRIT GRN
×
BARNES PREC MTH 6.5 GRN 120GR MB OTM
×
BERGARA B14S804 SIERRA WLD 22250 20 4R WCAMO
×
SPIKE'S BARKING SPIDER2 MB 5.56
×
CVA CASCADE RIFLE 22 350LEG RT HILLSIDE THD
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 270 Win. 145 gr. ELD-X 20 rd.
×
WINCHESTER SX4 EXT DEFENDER
×
RAPID FORCE DDL BK LBS STANDARD
×
CZC SP01 SHDW CUST 9MM 4.6" 19RD
×
BERETTA 92XI SAO LCO 9MM 4.7" 22RD
×
BERGARA B14S907 STOKE CMP 7MM08 20 4R BK/GR
×
Auto-Ordnance 1911A1 GI Spec Pistol 45 ACP 5 in Black 7 rd.
×
BARNES PREC MTH 308WIN 175GR 20/200
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
SAF 20-172-131 SPECIES HLST TAUG2/G3 STX TAC
×
CZ 75 BD Pistol 9 mm 4.6 in. Black 16+1 rd.
×
SureFire Muzzle Brake M4 M16 AR 5.56 Suppress 0.5-28 Threads
×
Remington Game Loads 20 ga. 2.75 in. 6 Shot 25 rd.
×
ALLEN CORTEZ NYLON HOLSTER BLK SZ 1
×
S&B 30-06 SPRINGFIELD 180GR
×
SHAS MR920 9MM 4 BLK ELITE OPTIC SLIDE BRZ
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$781.93
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Bushmaster 1010017BLK QRC II 5.56x45mm NATO 10+1 16″, Black, Collapsible Carbine Stock, A2 Grip, 14″ M-LOK Handgaurd
| Weight | 8.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.000 × 11.000 × 3.000 in |
| upc | 604206201690 |
| brand | |
| barrel_length | 16 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | A2 Stock/Pistol Grip |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | 7075 Forged XM15-E2S |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.