Cart
M640DFT
×
Omnivore
×
UNITY AXON SL PIC CRANE LSR 7" FDE
×
UNITY AXON SURFRE/CRANE LSR 7" BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
ALLEN ULTRX BT EBUD NECKBAND
×
UNITY AXON LNK USB-C/CRN LSR 7" BLK
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
WEAVER BASE EXTEND MULTI-SLOT
×
Bulldog Extreme Hip Holster Black RH/LH Large Frame Autos with 3.5-5in. Barrel
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5PRC 24 CF OMNI 3RD
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 45-70 Govt. 300 gr. TSX FN 20 rd.
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
Tipton Snap Caps 22 Rim Fire 25Pk
×
TRIJICON RMR OFFSET ADAPTER
×
AGH PHOTON P365XL WLIGHT HOLSTER
×
ECHELON 9MM FDE 4" 18+1
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 150 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
TRIJICON HD NS S&W M&P YLW FRONT
×
SIG 365XCA9BXR3RXX P365 9MM 3.7 OR 17R BLK
×
BUR 2.75X20 SCOUT HEAVY PLEX
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
Mossberg Gold Reserve Black Label Shotgun 20 ga. 30 in. Grade A Black Walnut 3 in.
×
BUR RINGS XTREME 30MM MED 2PK
×
BLK PNT LTHR WING FOR GLK 17 RH BLK
×
REM 308 WIN 150GR CLOK TIPPED 20/200
×
BUR SIGNATURE HD 5-25X50 ILLUM BALL E3 RFP MATTE
×
Browning Cynergy Wicked Wings Shotgun 12 ga. 30 in. Mossy Oak Bottomland 3.5 in.
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$977.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Charles Daly Superior, Over/Under Shotgun, 410 Bore, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Blued Finish, Walnut Stock With Checkered Pattern, Fiber Optic Sight, 2 Rounds, Includes 5 Choke Tubes (Beretta/Benelli)- F,IM,M,IC,C 930.353
| Weight | 240.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 8053800946452 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 410 Gauge |
| capacity | 2 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Select Checkered Walnut |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.