Cart
Speer Gold Dot G2 Pistol Ammo 45 ACP +P 230 gr. G2 20 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
SIG ROMEO-X REFLEX SIGHT OPEN PRO 3MOA BLK
×
CZ CUSTOM SP-01 SHADOW ACCU 23
×
CZ CUSTOM SHADOW 2 ACCU 9MM FS
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
CZ 75 PCR COMPACT 9MM 3.75" 15RD
×
BRO 1911-380 BLACK LABEL MEDALLION PRO 4.25
×
Taurus Raging Hunter Revolver 454 Casull 8.375 in. Two Tone 5 rd.
×
SPRGFLD 45ACP OPER MARINE BLK/OD CA
×
COLT COBRA 38SPL 2" 6RD STS
×
STERLING 9MM 115GR FMJ 50/1500
×
ALIEN GEAR SHAPESHIFT CORE CAR
×
Harris Bipod 1A2-L2 Rotate Self Level 9-13 in
×
WRA SXP DEFEN WOODLND 12M/18CB
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
FN 510 MRD 10 MM NMS
×
MOSS 85165 940 PRO 12 24 10 OPTIC CUT SYN BLK
×
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
EPS Carry
×
Magnum Research BFR Revolver 44 Mag 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
500 SLUGSTER 20/24 3" BL/SYN
×
ROMEO5 GEN II ELITE 1X20 RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
Winchester USA Super Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
CZ CUSTOM CZ 75 BULL SHADOW
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
COLT GOLD CUP LITE 9MM 5" STS
×
WINCHESTER SXP HYBRID 20GA
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
$682.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Charles Daly 500 Engraved, Side by Side Shotgun, 12 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Blued Finish, Walnut Stock With Checkered Pattern, Fiber Optic Sight, 2 Rounds, Includes 5 Choke Tubes (Beretta/Benelli)- F,IM,M,IC,C 930.339
| Weight | 240.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.000 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 8053800946315 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 2 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Side By Side |
| grip | Checkered Walnut |
| magazine | |
| receiver | Engraved |
| sights | F: Bead |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.