Cart
BRO 1911-380 BLACK LABEL 380ACP 4.25 MATTE 8RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC EMUFF FDE
×
ACCU-TAC PC-5 ARCA SPEC QD BIPOD
×
SPD FlipDot - Solar Reflex Sight w/KPM Mounting System (KeyMod/Picatinny/M-LOK)
×
LIMBSAVER PAD REM700/710/870 SYN
×
SPIKE'S COMPLETE LOWER M4 STK(COLOR)
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
Nosler Ballistic Tip Rifle Ammunition 270 Win. 130 gr. BT SP 20 rd.
×
POF 02039 REN PLUS DI 13 13M RAIL 5.56 BLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP .243
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
KA-BAR Full-Size Fixed USMC 7 in Black Blade Leather Handle
×
AMERIGLO DEFOOR B/B FOR GLK 42/43
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
XS F8 NIGHT SIGHT FOR GLK 20/21/29
×
CENT CANIK METE SFX 9MM 5 FDE BLK MA LEGAL 10RD
×
Leapers UTG 4.2in ITA Red Green T-Dot w QD Mount Riser Adapt
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
COLT ANACONDA 44MAG 4.25" 6RD STS
×
KA-BAR Full-Size Fixed Army 7 in Black Blade Leather Handle
×
SIG P365X-MS 9MM 3.1" 12RD RAINBOW
×
SEEKINS AR ATC COMP 5/8X24 BLK
×
ZAS ZPAP85 5.56 10 BLK AK PISTOL 30RD
×
KRISS VECTOR CRB G2 9MM 16 BLK 17RD
×
WIN DEER SEASON 7.62X39 123GR 20/200
×
HIVIZ ADJ REAR SIGHT S&W RVLVR GR/RD
×
Tactical Weapon-Mounted Light
×
Harris Bipod 1A2-L2 Rotate Self Level 9-13 in
×
DBF SIDEKICK 22LR/WMR 5.5" 9RD TALO
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
Riley Defense AK47 100 Series Rifle 7.62x39 16.25 in. Side Folding Stock 30 rd.
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
TRUE PREC P365 SLIDE RMS CUT GRY
×
HIVIZ ADJ REAR FXD FRNT HENRY H009
×
BL FORCE GPC POUCH MC
×
$689.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Charles Daly 500 Engraved, Side by Side Shotgun, 20 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Barrel, Blued Finish, Walnut Stock with Checkered Pattern, Fiber Optic Sight, 2 Rounds, Includes 5 Choke Tubes (Beretta/Benelli)- F,IM,M,IC,C 930.340
| Weight | 240.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.000 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 8053800946322 |
| brand | |
| barrel_length | 26 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge 3" |
| capacity | 2 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Side By Side |
| grip | Checkered Walnut |
| magazine | |
| receiver | Engraved |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.