Cart
TRIJICON ACOG 4X32 223 GRN CHV W/RMR
×
Taurus M65 Revolver 357 Mag. 4 in. Stainless 6 rd.
×
UNITY AXON SURFRE/CRANE SYNC 7" FDE
×
CHP SPNGFLD HELLCAT ADAPTER HOLO EPS
×
Reflex IFAK System
×
BERSA TPRC 9MM CMP 4.1" 13RD THRDD
×
WINCHESTER SX4 DEFENDER 12GA
×
ZAS ZPAP92 7.62X39 10 OPTIC & REAR RAIL 30RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Tristar Setter ST Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
WINCHESTER SX4 DEFENDER 12GA
×
CHARTER ARMS BL DIAMOND 38SPL 2" 5RD
×
BROWNING MAXUS II SPORTING
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 28 KO SYN OBF-HOPB
×
TRIJICON ACOG 4X32 AMBER XHR .223
×
BERGARA B14S804 SIERRA WLD 22250 20 4R WCAMO
×
Walkers IKON Forge Full Frame Shooting Glasses Amber Lens
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 257WBY 28 LH
×
WRA SXP HNT 20/28MC 3.5 TT VSX
×
Bulldog Black Molded Leather Belt Slide Holster Medium
×
WAL PDP PRO 9MM 5.1" 18RD FDE OR TB
×
BGA B-14 HUNTER 270 24 SYN BLK
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5PRC 24 GRY OMNI
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
CHA 73824 UNDERCOVER 38 2.0 LAS SS 5SHOT
×
Winchester USA Super Target Load 12 ga. 2.75 in. 1 oz. 8 Shot 25 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRIJICON PIC RAIL FOR AC RC W/QLOC S
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
ATI Cavalry Shotgun 20 ga. 26 in. Wood 3 in.
×
TRIJICON ACOG 3X30 GRN CHEVRON .223
×
DBLTAP CD 10MM 180GR JHP 20/1000
×
UNITY AXON SUREFIRE/NGAL SYNC 7" FDE
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$1,775.38
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Charles Daly Triple Crown, Over/Under, 28 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Barrel, Blued Finish with a White Finish Receiver, Walnut Stock With Checkered Pattern, Fiber Optic Sight, 3 Rounds 930.082
| Weight | 240.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 8053670717466 |
| brand | |
| barrel_length | 26 |
| caliber_or_gauge | 28 Gauge 2.75" |
| capacity | 3 Rounds |
| chamber | 2.75" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Checkered Walnut |
| magazine | |
| receiver | Polished Steel |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.