Cart
Pistol TACO Molle
×
Bulldog Pistol Rug with Handles Medium Black
×
BLK PNT MINI WING FOR GLK 19 RH BLK
×
Federal American Eagle Varmint & Predator Ammo 243 Win. 75 gr. JHP 40 rd.
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
Firefield Impact XL Reflex Sight
×
PLANO SE DOUBLE RIFLE/SHOTGUN 2PK
×
WALKER'S PROTEK EAR PLUG BAND
×
Radians Def-Guard Earmuff Red
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
TruGlo Picatinny Riser Mount 1 pc. 1/2 in.
×
DD RAIL MOUNTED FIXED FRONT SIGHT
×
TRIJICON ACOG 3X30 RED CHEVRON .223
×
TRUGLO TAC-POD CARBON PRO 6-9"
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 35MM LOW
×
TRIJICON ACOG 4X32 GRN HS 6.8 W/TA51
×
UTG 2-7X44 AO 36-CLR LNG EYE RLF SCT
×
Walkers Shooting Glasses Clear Lens
×
BERETTA 80X CHEETAH .380 ACP
×
SL INCOG FOR GLK 43X/48 CLIP RH
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-8X24MM
×
BUR SIGNATURE HD 5-25X50 ILLUM BALL E3 RFP MATTE
×
CORBON 10MM 150GR JHP 20/500
×
BERGARA B14S9514 STOKE CMP 350L 16.5 6R BK/TN
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
XS Sights R3D Night Sights Orange Glock 42/43/43x/48
×
REM SPEER IMPACT 300REM 190GR 20/200
×
Winchester AA Light Handicap Load 12 ga. 2.75 in. 1 oz. 8 Shot 25 rd.
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$1,199.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Century Arms VSKA Thunder Ranch Edition, Semi-automatic, 7.62X39, 16.5″ Barrel, Matte Black Finish, USMC Red US Palm Grip, Wood Stock, A2 Flash Hider, Enhanced Safety Selector with 90 Degree Tab, 1 Mag, 30Rd RI4088-N
| Weight | 160.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.000 × 9.250 × 4.120 in |
| upc | 787450657373 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Wood |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.