Cart
BIANCHI #100 PRO RUG SP101 RH TAN
×
BOND ROWDY W/TG 45/410 3" BRL
×
SW 686 PLUS 357MAG 7 SS 357 MAGNUM SERIES 7RD
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 30-06 Sprg. 168 gr. TTSX BT 20 rd.
×
WARNE RINGS 1" RUGER HIGH
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
C&H PLT S&W M2.0 C.O.R.E. TO 407K
×
Chiappa Rhino 60DS Revolver 357 Mag 6 in. Black 6 Shot
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 DRK
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 308 Win. 150 gr. TTSX BT 20 rd.
×
AM DEF LRG BASE FULL SIZE ACOG QR
×
AGM 314205550206R561 THER RFLSCP 20MK 640X512 50M
×
AGM 314205550205R361 THER RFLSCP 20MK 640X512 35M
×
YHM SRX THREAD PROTECTOR BLK
×
ARS SAM7K 7.62X39 8.5 5RD MILLED BLK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
A-Zoom Blue Value Packs
×
FN 509 FULLSIZE MRD NMS FDE 17RD
×
EOTECH EXPS3 1 MOA DOT QD BLACK
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
Pointer Acrius Field Shotgun 410 ga. 28 in. Walnut
×
Holosun SCRS Solar Charging Rifle Sight Red Dot Red 2 MOA Dot 22mm
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP
×
BUR RINGS 1 HIGH 22CAL DLX GLOSS
×
AM DEF AD-RECON SCOPE MNT 30MM BLK
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$587.23
3 in stock
Charter Arms 73824 Undercover 38 Special 5rd 2″ Overall Stainless Steel with Black Rubber Grip Includes Crimson Trace Laser
| Weight | 2.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.200 × 7.800 × 3.100 in |
| upc | 678958738247 |
| brand | |
| barrel_length | 2.0" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 5 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Double / Single Action |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| sights | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.