Cart
WINCHESTER XPERT BOLT RIFLE
×
AMERIGLO 3XL GRN TRIT WHT OL FOR GLK
×
BARNES VOR-TX 35WHELEN 180GR TTSX 20
×
UNITY MODBTN LT SYNC SF/CRN 7" BLK
×
BUR RINGS 1 LOW ZEE
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
DNZ SAV ALL RND SA PIC RAIL 8-40
×
ALPHA6 SCOPE RINGS 34MM HIGH
×
AUTO ORD 1927A-1 DLX 45ACP 20 & 100
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd. and 50 rd. Drum
×
SW 610 10MM 40SW 6.5 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC BT EMUFF MGREY
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK 42/
×
Tru-Dot
×
BARNES PREC MTH 308WIN 175GR 20/200
×
Barnes Pioneer Revolver Ammo 357 Mag. 180 gr. Barnes Original 20 rd.
×
DNZ TKA T3 -T3X PICATINNY RAIL 20MOA
×
EOTECH MINI REFLEX SIGHT
×
Blackhawk Tactical Holster Platform
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
WINCHESTER SXP DEFENDER 12GA
×
Winchester Wildcat SR Rifle 22 LR 16.5 in. Black Synthetic
×
EOTECH MINI REFLEX SIGHT
×
ZASTAVA M93 50BMG 33" BLACK
×
Speer Gold Dot G2 Pistol Ammo 45 ACP +P 230 gr. G2 20 rd.
×
SW 686 PLUS 357MAG 7 SS 357 MAGNUM SERIES 7RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
XS LEVERRAIL FOR HENRY .45-70
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$378.94
13 in stock
3″ 28″VR MOSSY OAK CNTRY DNA
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| upc | 8053800945097 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Camo |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Mossy Oak Country DNA Camo |
| magazine | |
| sights | Front: Fiber Optic |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.