$451.68
4 in stock
This Boomer is designed specifically for concealed carry. It features a DAO trigger, full rubber combat grips, and a blacknitride finish. Boomer’s 2″ tapered barrel is ported to reduce kick, and it has no front sight to snag and hinder a quick draw. It is sleek and compact, yet ready to make a big noise when you need it.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 678958644296 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 44 Special |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Nitride |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Steel Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.