Cart
Mossberg 590 Shockwave 410 ga. 14 in. Black 3 in. RH
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 STEEL BBL
×
TRUE PREC P320C SLIDE RMR CUT BLK
×
HIVIZ Interchangeable Frt&Rear HandgunTarget Sight Fits All Glock Models Green Red White Litepipes
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
GG&G EOTECH LENS COVER FOR 512/552
×
Browning X-Bolt Magazine Long Magnum
×
BAD EMMR MAG RELEASE LARGE BLACK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
WINCHESTER SX4 DEFENDER 12GA
×
TRIJICON RMR TYPE 2 3.25 MOA FDE
×
HRNDY CD 30CARB 110 FTX 25/250
×
SIG P226 MK25 9MM 4.4" 10RD PH NS
×
UTG 2-7X44 AO 36-CLR LNG EYE RLF SCT
×
DNZ REM700 LA PIC RAIL W/8-40
×
CRIMSON TRACE LASERGUARD RED
×
CTC LASERGUARD S&W BDYGRD RED
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
SW 29 44MAG 4 ENGRAVED BLUED WOOD GRIPS 6RD
×
ACCU-TAC FC-4 G2 ARCA SPEC BIPOD
×
CTC LASERGRIP KIMBER MICRO 9MM GRN
×
U/M PRO PAK VERT SHDLR HLSTR SZ 1 RH
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP
×
CHP FOR GLK 43X/48 MOS ADAPTER RMRCC
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$435.52
9 in stock
Charter Arms Pink Lady, Revolver, 22LR, 2″ Barrel, Aluminum, Anodized Finish, Pink, Fixed Sights, 8 Rounds 52230
| Weight | 34.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.500 × 3.000 in |
| upc | 678958522303 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Pink, Silver |
| firearm_action | Revolver |
| sights | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.