Cart
HRNDY 308WIN 150GR SST 20/200
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR/22 Mag. 6.5 in. Blued/Cocobolo Grip 6 rd.
×
XS Sights DXT2 Big Dot Pistol Sights Yellow Glock 17/19/22/23/24/26/27/31
×
BFR REVLVR 500JRH BISLEY 7.5"
×
SPRGFLD WAYPOINT 6.5PRC 24" ADJ RDG
×
AMERIGLO TRITIUM CLASSIC SET
×
XS R3D 2.0 S&W M&P OR FULL SIZE GRN
×
XS DXT2 STD DOT FOR GLK 43 GREEN
×
KSA 722 22LR PRECISION TRAINER PT 16.5 BLUED
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
TRUGLO TACTICAL 3-9X42MM SCOPE
×
WINCHESTER SXP COMBO 20GA 3"
×
JTS M12AKT2 12GA 18.7" 2-5RD RED DOT
×
RUGER HKWEYE FTW 6.5PRC 24" SS 4RD
×
Howa M1500 Hogue Rifle 30-06 Spring. 22 in. Green
×
LEU MK5 HD 3.6-18X44 35MM M5C3 MATTE FFP
×
CIMARRON PISTOLERO 9MM 4.75" CH
×
SW PC 19 38SPL+P CARRY COMP 2.5 POWERPORT 6RD
×
REM UMC 22-250 50GR HP 20/200
×
XS R3D SGHT TAURUS G2 GRN
×
FED HOA 12GA 2.75" #7.5 25/250
×
BSA 6-18X40MM SWEET 22 MULTIGRAIN TURRET
×
SIG P220 45ACP 4.4 GRY SAO XRAY OR 8RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
TAY 550810 SMK WAG 357 4.75
×
TRUGLO BRITE-SITE TRITIUM S&W M&P
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BULLDOG MULTIFIT POLY HOLSTER LH
×
BERGARA B14SM809L SIERRA W LH 6.5PRC 20 3R WCAMO
×
NAA 22M Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 1.63 in. 5 rd.
×
$397.28
7 in stock
Charter Arms The Pink Lady, DAO Revolver, 38 Special, 2″ Barrel, Aluminum Receiver, Anodized Finish, Pink and Silver, Rubber Grip, Fixed Sights, 5 Rounds, Hammerless 53851
| Weight | 32.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.750 × 8.000 × 3.500 in |
| upc | 678958538519 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 38 Special |
| capacity | 5 |
| color | Pink, Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Aluminum (Looks Like Stainless Steel) and Pink |
| firearm_action | Double Action Only |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Fixed |
| stock | Compact Black Rubber Grips with Finger Grooves |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.