Cart
HRNDY 17HMR 20GR XTP 50/2000
×
ROSSI 95360B201 R95 360BHMR 20 5R BK/HW
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
TRUGLO SIGHT UNIVERSAL RIB
×
SPRGFLD SA-35 9MM 4.7" BLK 15RD
×
SANTAN STT-15L LT LOWER RECEIVER
×
TRIJICON MRO HD 1X25 RED DOT
×
MASTERLOCK TRIG LOCK COMBINATION NCA
×
HRNDY SF 25-06REM 117GR SST 20/200
×
RMR/SRO Mounting Kit - Glock MOS and Springfield OSP Models
×
Firefield Impulse 1x22 Compact Red Dot Sight
×
WBY ORION 1 OVER/UNDER 20/28 3" WLNT
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 CARBON 257WBY 28
×
BROWNING MAXUS II SPORTING
×
TIK T3X SUPER VARMINT 243WIN 23.7 5RD
×
SW 460XVR 460SW 8.5 SS TWO MUZZLE BRAKES AS 5RD
×
KRISS VECTOR SDP G2 10MM 5.5 THRD BLK 15RD
×
XS DXW BIG DOT SUPP FOR GLK 9MM/40
×
RUGER SR1911 45ACP 4.25" STS 7RD
×
SPGFLD HELLCAT PRO COMP OSP 17RD
×
SIG ROMEO-X ENCLOSED PRO 3MOA RED DOT
×
SAV MKII-GY 22LR BLT WD CMP AT LH
×
CIMARRON EL MALO 45LC 5.5" 6RD
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK LOW
×
CVA CASCADE RIFLE 22 6.5CREED RT HILLSIDE THD
×
Savage 1911 Government Pistol 9mm 5 in. Two Tone 10 rd.
×
$1,318.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Chiappa Firearms 1892 Wildlands, Lever Action Rifle, 44 Magnum, 16.5″ Threaded Barrel, 13.5x-1 LH, Cerakote Finish, Grey, Grey Laminate Stock, Fiber Optic Front Sight & Skinner Picatinny Rail with Rear Peep Sight, 5 Rounds 920.409
| Weight | 139.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47.500 × 9.250 × 2.250 in |
| upc | 8053800941549 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 44 Magnum |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Gray |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Lever |
| grip | Grey Laminate Stock |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Laminate |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.