$689.53
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Cimarron Model P, Single Action Army, 45LC, 7.5″ Barrel, Steel, Case Hardened Finish, Wood Grips, Fixed Sights, 6 Rounds MP415
| Weight | 54.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 6.400 × 2.000 in |
| upc | 814230010667 |
| brand | |
| barrel_length | 7.5" |
| caliber_or_gauge | 45 Long Colt |
| capacity | 6 |
| color | Color Case Hardened |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Action |
| sights | Fixed |
| stock | Walnut 1 Piece Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.