Cart
Auto-Ordnance M1 Carbine Rifle 30 Cal 18 in Walnut 15 rd.
×
ACP 9MM 5" 8+1 SS AMBI
×
BUR RINGS 30MM XTREME TACTICAL 1 HEIGHT MATTE
×
Pointer Acrius Field Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in.
×
WRA WILDCAT SR 22LR 16.5 CR GY
×
SW 640 357MAG 2 1/8 DAO SS CENTENNIAL RB DA SG
×
ZPAP85 5.56 SERB RED BRACE
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 ADJ STOCK BLK SYN 30RD
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
TRIJICON BOLT MNT Q-LOC 34MM 1.125"
×
REPTILIA ROF-90 34MM SPM/RMR FDE
×
RUGER HWKEYE ALSKN 375RUG 20" SS 3RD
×
ALLEN ULTRX BIONIC EMUFF FDE
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
BROWNING 1911-22 BLACK LABEL
×
UNITY FAST AEMS BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
BERGARA BPR36-65CM MGMICRO LTE 6.5CRD 18 5R TUNG
×
FN 509 FULLSIZE MRD NMS FDE 17RD
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
Magnum Research BFR Revolver 350 Legend 10 in. Stainless Steel 6 Shot
×
BGA BMR 17HMR CARBON FIBER BARREL
×
202AXT O/U TACTICAL 12/20 3"
×
CHARLES DALY TRIPLE THREAT
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
Winchester Extreme Deer Shotgun 12 ga. 22 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
DESERT EAGLE BFR .500S&W
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$665.71
11 in stock
Cimarron Pistolero, Single Action Revolver, 9MM/357 Magnum, 4.75″ Barrel, Steel, Color Case Hardened Finished Receiver, Blued Finish Barrel, Brass Backstrap/Trigger Guard, Wood Grips, Fixed Sights, 6 Rounds, Includes 357 Magnum Cylinder PPP9MMDC
| Weight | 64.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 6.000 × 2.000 in |
| upc | 844234240517 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 |
| color | Case Hardened |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Action |
| sights | Fixed |
| stock | Walnut 1 Piece Grip |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.