Cart
UNITY MODBUTTON LT SURFIRE 4.5" FDE
×
Remington UMC Centerfire Rifle Ammo 450 Bushmaster 260 gr. FMJ 20 rd.
×
Winchester Super-X Buffered Shot 20 ga. 2.75 in 20 Pellets 3 Buck Shot 5 rd.
×
UNITY AXON SURFRE/CRANE LSR 7" BLK
×
TRIJICON ACOG 4X32 AMBER XHR .223
×
Speedloader - Comp Ii
×
WRA SXP HNT 20/28MC 3.5 TT VSX
×
TRUGLO SIGHT FAT BEAD RED
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
Remington High Performance Rifle Ammo 243 Win. 80 gr. PSP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester Wildcat Rifle 22 LR. 18 in. OD Green
×
WALKER'S PASSIVE MUFF HEADBND GRN
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
Winchester AA Target Load 20 Gauge 2.75 in. 7/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
BERETTA BRX1 .308 WIN 20"
×
Remington Game Loads 20 ga. 2.75 in. 6 Shot 25 rd.
×
XS R3D SGHT TAURUS G2 ORN
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Razor Slim Muff Flat Drk Earth
×
BER A400 XTREME PLUS 20GA 28 MOBL 3RD
×
RUGER SR1911 TGT 9MM 5" STS 9RD
×
Winchester Super-X High Brass Load 12 ga. 2.75 in. 1 1/4 oz. 5 Shot 25 rd.
×
Winchester Super-X Pistol Ammo 40 S&W 155 gr. Silvertip HP 20 rd.
×
WARNE VAPOR HORIZ 1" SCOPE RING HIGH
×
STERLING BG 12GA 2.75" SLUG 10/200
×
Winchester Xpert Suppressor Ready Rifle 22 LR. 16.5 in. Black Suppressor Ready
×
CORBON 38SUPER+P 125GR JHP 20/500
×
BGA B-14 RIDGE 7MM REM 24 SYN BLK
×
WALTHER P22Q .22LR 3.4" AS
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
U/M KYDEX BLT SGL STACK DBL MAG CASE
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT EAR BUDS
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$908.57
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Citadel Levtac 92, Lever Action Rifle, 454 Casull, 16.5″ Barrel, Black, Synthetic Stock, MLOK Handguard, 8 Round CIT454LVR
| Weight | 117.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 682146830767 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 454 Casull |
| capacity | 8+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Lever Action |
| grip | Black Synthetic |
| hand | RH |
| magazine | |
| sights | Front:Blade /Rear Peep |
| stock | Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.