Cart
STEINER T SERIES RINGS 30MM HI
×
SAR USA SAR9 PISTOL 9MM GEN 3
×
CZ 75 D PCR COMPACT 9MM 3.75" 10RD
×
BER A400 XPLOR ACTION 12GA 26 BRONZE RCVR OBF
×
SIG MCX SPEAR-LT 556NATO 16" 30RD BL
×
S&W 360PD AIRLITE .357 1.875"
×
STEINER H SERIES LTWT RING 30MM MED
×
FAXON 10A863C16NGQ BIG GN 8.6 16 AR10 BLK
×
HENRY BIG BOY BRASS 44MAG 16.5" 7RD
×
Pointer Over Under Shotgun 410 ga. 28 in. Wood Case Colored
×
SIG 1911 X .45ACP 5" XRAY-3
×
WGUN 511283291 SX4 LH 12-3.5 26 SHDWGR
×
Savage B22 Magnum F Rifle 22 WMR 21 in. Black RH
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
Kimber Micro Stainless Pistol 380 ACP 2.75 in. Satin Silver w/ Rosewood 7 rd.
×
DBF DB9 9MM 3" 6RD BLK/NIB
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
BRN BM FIELD TARGET SR 22LR 5.875"
×
CHA 73824 UNDERCOVER 38 2.0 LAS SS 5SHOT
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 257WBY 28
×
BACKUP THRD PRTCTR 1/2X28 CYL SIL
×
Howa M1500 Walnut Hunter Rifle 7mm-08 Rem. 22 in. Walnut RH
×
CRKT DRIFTER G10 2.9" PLN EDGE BLK
×
TECHNA CC KIT FOR GLOCK 17/19
×
Tristar Viper G2 Shotgun 410 ga. 28in. Walnut 3 in. RH
×
SERPA Active Retention Holster
×
WALKERS MUFF RAZOR DIGITAL
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$1,739.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
CMMG Resolute MK47, Semi-automatic Rifle, 7.62X39, 16.1″ Barrel, Threaded 5/8×24, ZEREOED Muzzle Brake, Cerakote Finish, Charcoal Green, 15″ Free Float M-LOK Handguard, ZEROED Polymer Grip, CMMG Ripstock, Manual Safety, 30 Rounds, 1 Magazine 76AC20A-CG
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810144729404 |
| brand | |
| barrel_length | 16.1" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Charcoal Green |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | CMMG RipStock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.