$760.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
CZ Bobwhite G2 Southpaw, Side by Side, 20 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrels, Black Color, Walnut Stock, 5 Choke Tubes – F,IM,M,IC,C, 2 Round, Left Hand 06398
| Weight | 201.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.500 × 11.120 × 3.370 in |
| upc | 806703063980 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Gloss Black Chrome |
| firearm_action | Side By Side |
| grip | Straight English-Style |
| magazine | |
| receiver | Black Chrome |
| sights | Fiber Optic Front Bead |
| stock | Wood/ Straight English Style |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.