Cart
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
SPRGFLD 45ACP MIL-SPEC STS CA
×
Charles Daly 301 Tactical Shotgun with Pistol Grip 12 ga. 18.5 in. Nickel 3 in.
×
SW PC 986 9MM 2.5 SS AS TITANIUM CYLINDER 7RD
×
WINCHESTER SXP HYBRID 20GA
×
RUGER LCP 380ACP 2.75" BL 6RD
×
MARK V BACKCNTRY TI2 308WIN LH
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
SW 60LS LADYSMITH 357MAG 2 SS FS WOOD GRIPS 5RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
HOWA MINI ACT 6.5GREN 20" HVY TB BLK
×
P238 TWO-TONE 380ACP 7+1 NS
×
ECHELON 9MM FDE 4" 18+1
×
NAA 22MSCHG Mini-Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Black Holster 1.13 in 5rd
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
SIG P365 9MM 3.1 (2) 10RD XRAY3
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
KIMBER R7 MAKO 9MM 3.37" 10RD BLK OI
×
Kahr P380 Pistol with Night Sights 380 ACP 2.58 in Blackened Stainless 7rd.
×
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
Talley 30mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring Med
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 162 gr. ELD-X 20 rd.
×
MIDWEST TRIJICON ACOG 2 LVR QD MNT
×
Tru-Dot
×
LEUPOLD SCOPE VX-3HD 3.5-10X50
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$760.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
CZ Drake Southpaw, Over Under Shotgun, 12 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Matte Finish, Black, Walnut Stock, Includes 5 Chokes, 2 Rounds, Left Hand 06486
| Weight | 219.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.700 × 11.250 × 3.500 in |
| upc | 806703064864 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Finish |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Turkish Walnut w/ Pistol Grip |
| magazine | |
| receiver | Gloss Black Chrome |
| sights | No Sights |
| stock | Turkish Walnut/ Laser Cut Checkering |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.