Cart
STEINER H6XI 5-30X50 STR-MIL FFP
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
HKS SPDLR 357 COLT K COBRA RUG SEC 6
×
SIG P226 MK25 9MM 4.4" 10RD PH NS
×
WALKER'S CROSSHAIR SPRT GLASSES CLR
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK
×
Talley 34mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring Med
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
REPTILIA ROF-90 30MM APNT MICRO BLK
×
BERGARA B14SM909 STOKE CMP 6.5PRC 20 3R BK/GR
×
TRIJICON ACOG 1.5X16S RED RING
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
AMERIGLO DEFOOR B/B FOR GLK 42/43
×
AMERIGLO I-DOT FOR GLK 42/43 WHT/GRN
×
BCM-OR-AT-525-11 AT OPTIC RISER 525-11
×
CHP SIG RXP ROMEO1 ADAP HOLO 509T
×
SPIKE'S R2 MUZZLE BRAKE 308 BLK
×
Razor Slim Muff Flat Drk Earth
×
Federal Fusion Rifle Ammo 7mm-08 Rem 140 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
TRIJICON ACCUPOINT 2.5-12.5X42 MIL G
×
MOSS 85165 940 PRO 12 24 10 OPTIC CUT SYN BLK
×
CHP SIG 226/229 DPP RXP ADAP RMR/SRO
×
Tru-Dot
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRUGLO SIGHT FAT BEAD GREEN
×
UNITY AXON SL LINK USB-C 7" BLK
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 42/43 RED
×
VERTX MAK BAND HALF-QUARTER GREY
×
TALLEY MDRN SPORTING RINGS 35MM MED
×
XS R3D 2.0 FOR CZ P10 STND HGHT GRN
×
Crickett Scope
×
STERLING 12GA 2.75" 00BK 9PLT 10/200
×
CHP SPNGFLD HELLCT RMSC ADAP HOLO K
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
GG&G STANDARD AR15/M16 SCOPE RAIL
×
Winchester Extreme Deer Shotgun 12 ga. 22 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
UTG PRO TBNR 7-9" PICATINNY BIPOD
×
A.R.C. IWB Holster
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$808.80
9 in stock
14.5 Length of Pull/ Single Selectable Trigger
| Weight | 12.700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 806703064130 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 28 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Finish |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Turkish Walnut |
| magazine | |
| sights | No Sights |
| stock | Turkish Walnut/ Laser Cut Checkering |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.