Cart
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
CANIK SFX RIVAL-S 9MM 18RD W/MO2 DRK
×
CZ DAN WESSON BRUIN OR 10MM
×
BGA BXR 22LR 16.5 CRMO CERAKOTE
×
CZ P-10F SR OR 9MM 5.1" 21RD BLK
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5CREED 22 GRY OMNI
×
Stevens 555 Sporting Compact Shotgun 410 ga. 26 in. Walnut Raised Rib RH
×
BRO PROFESSIONAL 22LR 10RD GREY BW
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
CENT CANIK METE MC9 9MM FDE 3.18 12/15RD
×
BERGARA BPR36-65CM MGMICRO LTE 6.5CRD 18 5R TUNG
×
BOND HONEY-B 9MM 3" STS EXT GRIP
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
P320 M18 CA Compliant
×
MI BLAST CAN 1/2-28" THREAD
×
RUGER SR1911 OFC 9MM 3.6" DT 8RD
×
XS DXT2 BIG DOT FOR GLK 20/21/29 ORG
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
Keystone Crickett Hydro-Dipped Synthetic Rifle 22LR Mossy Oak Break Up Country Blued
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 FDE 2 10RD
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
SAV 28901 MKIFVT 22 SINGLE SHOT LH
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$2,164.00
16 in stock
Daniel Defense 0212802267055 DDM4 V7 *CA Compliant 5.56x45mm NATO 16″ 10+1 Rattlecan Cerakote 6 Position w/SoftTouch Overmolding Stock
| Weight | 12.650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.900 × 11.000 × 4.000 in |
| upc | 818773020909 |
| brand | |
| barrel_length | 16 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Rattle Can Cerakote |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1:7" |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.