Cart
Savage 64 Takedown Rifle 22 LR. 16.5 in. Black RH w/ Bug Out Bag
×
SPYDERCO LIL NATIVE G-10 2.42" BLUE
×
SPYDERCO LADYBUG3 PURPLE FRN PLAIN
×
SPYDERCO MILITARY MODEL G-10 BLUE
×
HRNDY XTP 9MM .355 124GR 100CT
×
BRO SILVER OVIX 12GA 3 22 RB-CNT
×
CHP FOR GLK 43X/48 MOS ADAP RMR/SRO
×
1911X CARRY 45ACP BLK/BLK RX
×
Savage 64 F Rifle 22 LR 21 in. Black RH
×
RUGER MAX-9 9MM DAY/NIGHT
×
SureFire Muzzle Brake M4 M16 AR 5.56 Suppress 0.5-28 Threads
×
WBY MKV ACCUMARK 257WBY 28 BLACK GREY
×
RUGER RAPID DEPLOY FRONT SIGHT BLK
×
ACP 9MM 5" 8+1 SS AMBI
×
Barnes VOR-TX Long Range Rifle Ammo 6mm Creedmoor 95 gr. LRX Boat Tail 20 rd.
×
MSBRG PATRIOT 350 LEGEND
×
NEMO OMEN MATCH 3.0 300WIN 22" 14RD
×
ODIN ATLAS COMPENSATOR 7.62
×
Kimber Pro Raptor II Pistol 45 ACP 4 in. Stainless 8+1 rd.
×
TRADITIONS 1873 SA REVOLVER
×
BOND ROUGHNECK W/TG 9MM 2.5" BRL
×
SHADOW SYSTEMS WAR POET MR920
×
EAA GIRSAN MCP35 9MM 4.87 HIPW BLK 15RD
×
YHM SHORT SRX BRAKE 5/8"-32 BLK
×
BAD ENHANCED BOLT CATCH PCC 9MM
×
CMMG PISTOL BANSHEE MK10 10MM
×
Winchester SXP Waterfowl Shotgun 12 ga. 26 in. Realtree Max7 3.5 in.
×
SIG P365 380ACP 3.1 (2) 10RD MS BLK
×
Blackhawk Standard ARC IWB Holster G48 SandW EZ Urban Gray
×
ALG AK BRAIDED MAIN SPRING
×
GG&G BRTTA 1301 HE509T MNT 1/2 GHST
×
SW PC 500 500SW 3.5 SS HI VIZ AS HOGUE GRIP 5RD
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$2,424.00
1 in stock
Daniel Defense 0212810739047 DDM4 V7 Pro 5.56x45mm NATO 18″ 30+1, Cobalt Rec, Black OEM Overmolded Stock & Grip, Geissele Trigger
| Weight | 10.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.800 × 11.000 × 4.000 in |
| upc | 818773023221 |
| brand | |
| barrel_length | 18.0000 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 32 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cobalt Cerakote |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Daniel Defense Soft Touch |
| magazine | 1 32 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | 7075 T6 Aluminum |
| sights | No Sights |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.