Cart
TRUGLO TRU-BRITE RED/GREEN
×
HRNDY CD 357MAG 125GR 25/250
×
CIMARRON EL MALO 357MAG 4.75" 6RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
RUGER GP100 357MAG 4.2" BL 7RD AS
×
GFI MAG POUCH KENAI COYOTE
×
Speedloader - Comp I
×
BACKUP COMP CMPCT P320 BLK
×
ALLEN ULTRX KEEN SAFTEY GLASS CLEAR
×
PULSAR PL76659K THERMAL FRONT ATTACH KRYP2 FXQ50
×
TIKKA T1X UPR .17HMR 20" BLUED
×
Estate Super Sport Competition Target Load 12 ga. 2.75 in. 3 Dr. 1 1/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BRN BM FIELD TARGET SR 22LR 5.875"
×
WRA WILDCAT SR 22LR 16.5 CR GY
×
CVA CASCADE XT 300 WIN MAG 24" 3RD
×
CZ TS 2 ORANGE 5.2" 40 S&W 17RD
×
Mid Ride Duty Belt Loop
×
P320 FULL 9MM NIT 17+1 OR
×
CHIAPPA RHINO SAO 357MAG 6" 6RD NIC
×
BROWNING MAXUS II SPORTING
×
COLT ANACONDA-SP8RFT TRGT 44 8 SS
×
UNITY AXON SL LINK USB-C 7" BLK
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 28 KO SYN OBF-HOPB
×
Estate Super Sport Competition Target Load 12 ga. 2.75 in. 2 3/4 Dr. 1 1/8 oz. 7.5 Shot 25 rd
×
CCI 5241 BLAZER BRASS 40SW 180 JHP 50/10
×
CHIA 340.160 1873 22-10 5 1/2IN BLK
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$2,269.00
2 in stock
Daniel Defense 0212816541055 DDM4 V7 Pro *CA Compliant 5.56x45mm NATO 18″ 10+1 Black Hard Coat Anodized 6 Position w/SoftTouch Overmolding Stock
| Weight | 9.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.300 × 11.500 × 4.500 in |
| upc | 815604019385 |
| brand | |
| barrel_length | 18" S2W |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Daniel Defense Soft Touch |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| receiver | 7075 T6 Aluminum |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.