Cart
AM DEF AIMPOINT T1 LW QR CO-WITNESS
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
UNITY AXON M-LOK MOUNTING KIT BLK
×
REPTILIA SDL MNT 1301/A300 509T
×
MI BLAST CAN 1/2-36" THREAD
×
UNITY MRDS TP RNG FAST LPVO 30MM FDE
×
WARNE BASE TACT RAIL REMINGTON
×
AM DEF HOLOSUN 509T QR LOW
×
Sig Sauer M400 Tread Front and Rear Sights
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
UNITY FUSION MICRO HUB FDE
×
MI FLASH HIDER/IMPACT DEVICE
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .338LAP
×
BERETTA BRX1 300WIN 22" 5RD BLK
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
ATI GSG 1911 22LR 5" 10RD TWO TONE
×
NCSTAR COMPACT SCOPE 4X30
×
FRANDKFORD ARSENAL AMMO BX .44
×
BUR BASE 2PC XTB SAV SA/LA ROUND REAR ACCUTRI
×
TRUGLO SIGHT UNIVERSAL RIB
×
BRO SPEC+ SSP 556NATO 16" 30RD BRZ
×
XS MINIMALIST FOR S&W N FRAME ORG
×
CANIK TTI COMBAT 9MM 4.6" 18RD BRZ
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$926.84
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
.45ACP 5″ FS SS WOOD W/KNIFE
| Weight | 5.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.800 × 10.400 × 3.600 in |
| upc | 761226088691 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Semi-automatic |
| frame | Steel Frame |
| grip | G10 Black/Grey |
| magazine | 2 8 rd. |
| sights | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.