Cart
Charter Arms Mag Pug Revolver 357 Mag. Black Full Grip Single 2.2 in. 5 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Speer Gold Dot Short Barrel Handgun Ammo 22 WMR 40 gr. HP 50 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
REM UMC 22-250 50GR HP 20/200
×
Weatherby Orion 1 Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in. RH
×
TROY 5.56 CLAYMORE MUZZLE BRAKE
×
TFX Pro Sights
×
GUNFIGHTER 45LC NK/WD 5.5"
×
Winchester USA Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Allen Combat Tactical Rifle Case Black 37 in.
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 LIGHT MAPLE WOOD 30RD
×
SIG E3006GK16520 MRKSMN HNTR 3006 165GR 20/10
×
WARNE RINGS 30MM RUGER MEDIUM
×
GRIFFIN MICRO CARRY COMP 13.5X1LH
×
VIRIDIAN E SERIES GREEN RUGER LCP2
×
Kimber Micro 9 Rapide Dawn Pistol 9mm 3.15 in. Silver KimPro II 7 rd.
×
SUREFIRE CMP LIGHT RED 600 LM BLK
×
Hornady Subsonic Handgun Ammo 45 ACP 230 gr. XTP 20 rd.
×
DW GUARDIAN 9MM 4.25" BBTL 9RD BLK
×
Bulldog Pitbull Rifle Case
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
BRN MAXUS II WW 12/28 3.5 WDLD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$1,926.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
DIRECT IMPINGEMENT
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.500 × 11.500 × 4.500 in |
| upc | 853143008460 |
| brand | |
| barrel_length | 16.10" |
| caliber_or_gauge | 300 AAC Blackout |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | ODG Cerakote |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | LWRC Compact Adjustable Stock |
| magazine | 1 30 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.