Cart
CZ-USA P-10 S 9MM FS 12-SHOT
×
CYCLOPS 50AE SS 4.25" FS
×
SW 586 CLASSIC 357MAG 6 BLUED CHECKERED WOOD 6RD
×
FIREFIELD IMPACT REFLEX SIGHT
×
TRIJICON MRO FLIP CAP OBJECTIVE
×
ROSSI 950357201 R95 357MAG 18 10R BK/HW
×
TRIJICON NIGHT SIGHT SET HD
×
KSA CRICKETT G2 22LR MSSY OAK ST BBL
×
Savage 110 Classic Rifle 243 Win. 22 in. Walnut RH
×
ECHELON 9MM BLK 4" 10+1
×
YHM THREAD PROTECTOR 556 1/2-28X50 .730 BLACK
×
SILENCERCO 3 LUG MUZZLE DEVICE 9MM 5/8-24
×
EMISSARY 1911 9MM 4.2" BLK OR
×
TRIJICON ACOG 4X32 223 GRN XHR W/RMR
×
AM DEF ADM4 5.56 14.5" PIN 30RD BLK
×
TLR-7 A FLEX – Includes HIGH SWITCH (mounted) and LOW SWITCH, lithium battery, and key kit – FDE – Box
×
Federal Premium Punch Pistol Ammo 40 S&W 165 gr. JHP 20 rd.
×
Photon Non Light Holster
×
Hornady Critical Defense Rifle Ammo 223 Rem. 73 gr. FTX 20 rd.
×
Winchester Super-X Pistol Ammo 40 S&W 155 gr. Silvertip HP 20 rd.
×
A-Zoom Snap Caps
×
Remington Golden Saber Bonded Handgun Ammo 9mm Luger 147 gr. BJHP Bonded 20 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
AMERIGLO SUP TRIT SIGHTS FOR GLK G/B
×
BUR RINGS 1 MED ZEE
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$2,378.70
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
CMMG DISSENT MK47, Semi-automatic Rifle, 7.62X39mm, 14.3″ Medium Taper Barrel, 16.1″ OAL with Pinned and Welded ZEROED SVD Muzzle Brake, Cerakote Finish, Coyote Tan, Free Float M-LOK Handguard, DISSENT Side Folding Stock, Manual Safety, 30 Rounds, 2 Magazines 86A7F0B-CT
| Weight | 154.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810144720036 |
| brand | |
| barrel_length | 14.3" Pinned (16" OAL) |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Coyote Tan |
| finish | Cerakote |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Folding |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.