Cart
Taurus Raging Hunter Revolver 44 Mag. 6.75 in. Stainless 6 rd.
×
Pointer Acrius Field Youth Shotgun 20 ga. 26 in. Walnut 3 in.
×
BOND ROUGHNECK W/TG 9MM 2.5" BRL
×
BERGARA B14LM751CF CREST CRB 300 22 5R BK/GR
×
ZAS M91 SNIPER RIFLE 7.62X54R 24 SCOPED
×
Mossberg Gold Reserve Black Label Shotgun 12 ga. 30 in. Grade A Black Walnut 3 in.
×
Weatherby Orion Matte Shotgun 12 ga. 26 in. Walnut 3 in. RH
×
Chiappa Rhino Hunter 30DS Revolver 357 Mag 3 in. Cereakote OD Green 6 Shot
×
WALTHER PDP SF MATCH COMPACT
×
BERETTA APX A1 CARRY 9MM 3" FS
×
WBY MK-V APEX BA 257WBY 26B
×
Weatherby Orion 1 Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in. RH
×
WIN M70 SUPR GRD 6.5CM 22" MAPLE
×
ARS SAM5 5.56 16.3 PLUM 30RD PLUM MAGAZINE
×
ATN BLAZE TREK 319 THERMAL
×
WALKERS MUFF XCEL 100 DIGITAL
×
WALTHER P22Q .22LR 3.4" AS
×
BER A400 XPLOR ACTION 12GA 28 BRONZE RCVR OBF
×
BOND HONEY-B 38SPL 3" STS EXT GRIP
×
X1 PRIMAL 4-16X44 1" RUT ZRT
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$1,466.66
3 in stock
SHOTGUN 16 RDS FLAT DARK EARTH
| Weight | 13.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.250 × 13.500 × 5.500 in |
| upc | 810115913061 |
| brand | |
| barrel_length | 18.875" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 14 Rounds |
| color | Flat Dark Earth |
| finish | Matte |
| firearm_action | Pump |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.