Cart
WARNE 8515M HYPERLITE 30MM HIGH MATTE RINGS
×
SAV 110 TRL HNTR 270WIN 22" 4RD ODG
×
AUTO-ORDNANCE 1911A1 .45ACP SS
×
Tristar Viper G2 Shotgun 16 ga. 28in. Walnut 2.75 in. RH
×
TRIJICON BOLT MNT STATIC 30MM 1.06"
×
BL FORCE BLT MNT SML DUMP PCH MC
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
BSA 4.5-18X40MM SWEET 6.5CREED AO W/ RINGS
×
BER A300 ULTIMA 12GA 28 3 BLK SYN
×
WARNE QD EXTND SKELETON 30MM DE
×
WALTHER PDP COMPACT OR 9MM 5"
×
STEINER H SERIES LTWT RING 30MM MED
×
REM SPEER IMPACT 300REM 190GR 20/200
×
TRIJICON SUP NSS GRN M&P CORE OF/MR
×
SW 340PD 357MAG 1 7/8 5RD FS SCANDIUM TITANIUM
×
BUR SIGNATURE HD 2-10X40 BALL E3 RFP MATTE
×
JTS M12AKT2 12GA 18.7" 2-5RD RED DOT
×
BERETTA BRX1 6.5CM 22"
×
BER A300 ULTIMA PATROL 12GA 19.1 GRY
×
VIRIDIAN C5L MICRO GRN LASER/LIGHT
×
BERGARA B14L802 SIERRA WLD 270 22 4R WCAMO
×
CENT CANIK TP9SFX 9MM 5.2 TUNGSTEN/BLK 2 10RD
×
P238 EMP SCORP 380ACP COY NS
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
TRADITIONS 1873 SA REVOLVER
×
Mossberg 500 Youth Bantam Field/Deer Combo Shotgun 20 ga. Wood/Blued 3 in. RH
×
WBY 307 ALPINE MDT 257WBY 28
×
BGA B-14 WILDERNESS 300PRC 26 GREY SYN
×
X300T-B
×
BRO CYNERGY WICKED WING 12GA 3.5 30 VINT TAN
×
Tristar Viper G2 Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in. RH
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR. 6.5 in. Case Hardened Camo Laminate 6 rd.
×
Taurus Raging Hunter Revolver 357 Mag. 5.125 in. Two Tone 7 rd.
×
BGA B-14 CREST 300WIN FLUTED STEEL
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 300PRC 26 GRY OMNI
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$1,279.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
HOLOSUN 507C
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 8.750 × 3.000 in |
| upc | 810120313399 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 17 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Nitride |
| firearm_action | Striker Fired |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Frame |
| magazine | 2 17 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | FS: Green Tritium RS:Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.