Cart
UTG LED FLSHLGHT W/ADJST RED LASR QD
×
CZ 457 AMERICAN LH 22LR 24" 5RD
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
ALPHA6 SCOPE RINGS 35MM X-HIGH
×
SW 610 10MM 40SW 6.5 SS AS BLK SYN GRIP 6RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
X1 CONQUER 6-24X50 1" R3 FFP
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 280 Rem. 140 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
KEL SUB2K9GLKBLK S2K-GLK 9MM 15R BLUED/BLK
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
$279.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
16″ 1:7 MID-LENGTH GAS GOVT.
| Weight | 2.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.100 × 3.000 × 2.500 in |
| upc | 845737008475 |
| brand | |
| barrel_length | 16 |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| rate_of_twist | 1 in 7" RH Twist |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.