Cart
UNITY FAST PLATE RMR/SRO
×
ATI GSG 1911 22LR 5" 10RD TWO TONE
×
BUR RINGS 30MM HIGH ZEE SIGNATURE POS ALIGN
×
STEINER PREDATOR 8 RIFLE SCOPE 3-24X50 E3 RET
×
BARRETT M82A1 RIFLE .50BMG
×
Leupold DeltaPoint Pro Reflex Sight AR Mount
×
BER A400 XPLOR ACTION KO 12GA 28 BRONZE RCVR OBF
×
REPTILIA DOT MOUNT 1.93" HSUN AEMS B
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS
×
CHP FN 509/510/545 V4 ADPTR EPS
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
BGA BXR 22LR 16.5 CRMO CERAKOTE
×
CHP FOR GLK MOS ADAPTER RMR/SRO/HOLO
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5PRC 24 GRY OMNI
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
BRO SPEC+ SSP 556NATO 16" 30RD BRZ
×
ARS SAM7K 7.62X39 8.5 5RD MILLED BLK
×
SW 351C 22MAG CENTENNIAL AIRLITE 1 7/8 7RD DAO
×
Model 7378 7TS ALS Concealment Paddle and Belt Loop Combo Holster for Glock 43
×
Winchester SXP Universal Hunter Shotgun 12 ga. 28 in. Mossy Oak DNA 3.5 in.
×
ARISAKA OFFSET OPTIC PLATE 4 DPP/RMS
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
CHP SA PRODIGY ADPT HOLO 509T W/RS
×
DNZ SAV AXIS/EDGE HIGH 1" MT 8-40 BL
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,249.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
3-10RD AS BLACK (CA ONLY)
| Weight | 5.550 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.300 × 12.050 × 4.150 in |
| upc | 845737003326 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 5.7X28MM |
| capacity | 10+1 |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Single Action |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | 3 Three 10rd |
| sights | FT: 1-Dot RR: 2-Dot Low Profile Adjustable |
| stock | Black Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.