Cart
BLAZER 44SPL 200GR HP 50/1000
×
TRIJICON ACCUPOINT 1-6X24 MIL-DOT GR
×
UTG 3X MAGNIFIER W/FTS QD MNT
×
Weatherby Select Plus Rifle Ammo 6.5-300 WBY 130 gr. Swift Scirocco 20 rd.
×
TRIJICON BLT MT QLOC 34MM 1.1" 20MOA
×
Bright & Tough Suppressor Sights - Glock Standard Frames
×
BERGARA B14 CREST 7MM PRC 22"
×
BGA B-14 WILDERNESS 300WIN 26 GREY SYN
×
FED F7RTFS2 7MM 175 TIP FUS 20/10
×
WALKER'S PRO FLDING MUFF BLK/PURP
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK LOW
×
BGA BMR 22LR STEEL BARREL
×
TRUGLO BRITE-SITE TFO FOR GLK 21 G/Y
×
WALKER'S RAZOR ELEC WMNS/CHLD MUFF
×
Speedloader - Comp Ii
×
Species IWB Holster for Sig Sauer P365
×
UTG D-GRIP QUICK RELEASE BIPOD
×
VIRIDIAN RFX45 GRN W/RMR ADAPTER
×
TRIJICON ACCUPOINT 1-4X24 30MM
×
BL FORCE BELT 10SPD DBL PSTL PCH BLK
×
SL 7378 ALS 1911 COMM BLK RH
×
Walther PDP Full Size Optic Ready Pistol 9mm 4.5 in. Black 10 rd.
×
AM DEF ADM4 5.56 14.5" PIN 30RD BLK
×
Weatherby Select Rifle Ammo 270 WBY 130 gr. Hornady Interlock 20 rd.
×
CHRIS RIDGELINE FFT 270WIN 20 BLK/GRY
×
TACTICAL HNTR 6MMARC 18" BLK
×
LaserMax Guide Rod Laser Green Glock 19 Gen 4
×
Estate Super Sport Competition Target Load 12 ga. 2.75 in. 3 Dr. 1 oz 8 Shot 25 rd.
×
FN 509M TACTICAL 9MM OPTICS
×
Remington HTP Handgun Ammo 9mm Luger 115 gr. JHP 20 rd.
×
TRIJICON CREDO 3-9X40 SFP DPLX RED
×
DBLTAP 308WIN 175GR HPBT 20/500
×
Sealing Plate Kit, Trijicon RMR/SRO
×
BUR 2X20 HANDGUN MATTE BALLISTIC PLEX
×
Citadel Levtac-92 Rifle 45 Long Colt 18 in. M-Lok Black RH
×
Rock Island All Generations Pump Shotgun 12 ga. 3 in. Black 28 in. 5 rd.
×
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 20 ga. 26 in & 24 in. Full Rifled Wood 3 in. RH
×
ZAS ZPAP85 ALPHA 5.56 10 OPTIC & REAR RAIL 30
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
$247.14
33 in stock
The GSG FireFly features a wear-resistant alloy frame outfitted with an integrated accessory rail. The slide features adjustable sights, and along with the rugged blowback system, fixed barrel and superior ergonomic grip, the GSG FireFly delivers exceptional accuracy. Additional safeties include an internal locking device and slide mounted ambidextrous safety. Features include double action/single action, zinc alloy frame and slide, and a 10 rd magazine capacity.
| Weight | 2.900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.000 × 7.500 × 2.750 in |
| upc | 813393019425 |
| brand | |
| barrel_length | 3.9" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 10+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Double Action |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Black Polymer |
| magazine | |
| sights | Adjustable Rear Sight |
| stock | Black Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.