Cart
ANGSTADT WRENCH FOR 3-LUG AND
×
U/M PRO PAK VERT SHDLR HLSTR SZ 1 RH
×
AMERIGLO CAP GRN SET FOR GLK 20/21
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
BLK PNT DUAL POINT AIWB P365
×
WBY 307 ALPINE MDT 257WBY 28
×
AMERIGLO IDOT TRIT FOR GLK 17/19/22
×
ARISAKA RDM AIMPNT MICRO 1.54" BLK
×
TACTICAL RINGS 34MM 10MM
×
Bulldog Extreme Hip Holster Black RH/LH Revolvers with 3 to 4 in. Barrels
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
WAL PDP PRO 9MM 5.1" 18RD FDE OR TB
×
POF ROGUE PRSCTT 6.5CM 20" 10RD BLK
×
DB15 5.56MM 16" ODG 15" MLOK
×
POF P415 EDGE GEN4 556 16.5" 30R BLK
×
BH T-SERIES L2C P365/P365XL RH BLK
×
CHRIS RIDGELINE SCOUT 308WIN 16 TAN/BLK
×
BL FORCE BLT MNT SML DUMP PCH BLK
×
MARK V BC TI CARBON 243WBY LH
×
ROUGHNECK GIRL 357/38 SS 2.5"
×
POF MNTMN PSTL 556 10.5" 30RD TNG
×
Remington UMC Centerfire Rifle Ammo 450 Bushmaster 260 gr. FMJ 20 rd.
×
Winchester Wildcat Rifle 22 LR. 18 in. OD Green
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
XS R3D 2.0 S&W M&P OR SUP HIEGHT ORG
×
TAURUS RAGING HUNTER .454 CAS.
×
WIN DEER SEASON 7.62X39 123GR 20/200
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$965.22
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Henry Repeating Arms Lever Action, 25th Anniversary Edition, 18.5″ Barrel, Blue Finish, Nickel Plated Engraved Receiver, American Walnut Stock, Adjustable Sights, 15Rd H001-25
| Weight | 133.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 8.750 × 3.000 in |
| upc | 619835011244 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 15 Rounds |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blued |
| firearm_action | Lever |
| grip | Semi-Fancy American Walnut |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| receiver | Nickel Plated w/Gold Engraving |
| sights | Adjustable Sights |
| stock | Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.