Cart
AM DEF HOLOSUN 509T CO-WITNESS
×
BERGARA B14LM8013 SIERRA WLD 7PRC 22 3R WCAMO
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
WBY MKV ACCUMARK 300WBY 28 BLACK GREY
×
BGA B-14 HUNTER 308 22 SYN BLK
×
ALLEN ULTRX WAVE BANDED EARPLUGS
×
TruGlo Sight-Line Handgun Light Green
×
BGA B-14 TIMBER 308WIN 20 WALNUT
×
CRICKETT RIFLE G2 .22LR
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 34MM MED
×
ATN BLAZE SEEKER 207 THERMAL
×
TCM 550 Compact Tactical Weapon-Mounted Light
×
Winchester SX4 Waterfowl Hunter Shotgun 20 ga. 26 in. Realtree Timber 3 in.
×
Pistol TACO Molle
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 CARBON BBL
×
Howa M1500 Hogue Rifle 30-06 Spring. 22 in. Green
×
WALTHER PDP COMPACT OR 9MM 5"
×
CENT CANIK TP9SFX 9MM 5.2 TUNGSTEN/BLK 2 10RD
×
CHP RMR TO HOLOSUN EPS / EPS CARRY
×
BER A400 XPLOR ACTION 12GA 26 BRONZE RCVR OBF
×
Hi-Point C-9 Pistol 9mm Desert Camo 3.5 in. 8 rd.
×
TRIJICON CREDO HX 1-6X24 FFP MOA GRN
×
TRIJICON SUP NSS GRN M&P CORE BF/BR
×
KDG SIDELOK AIMPOINT ACRO MOUNT BLK
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .300WM
×
T-Series DUTY
×
CZ 457 AMERICAN 22LR WLNT 5RD
×
TRIJICON CREDO HX 1-6X24 BDC 223 RED
×
BRN 1911-22 BL COPPER 22LR 8R
×
X300T-A
×
BGA B-14 HMR 450BUSH 20 MINI CHASSIS BLK 5RD
×
Walkers Razor Rechargeable Digital Muff FDE
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
$652.18
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Henry Repeating Arms Single Shot, 20 Gauge, 3″ Chamber, 26″ Round Barrel, Brass Finish, Walnut Stock, Bead Sight H015B-20
| Weight | 132.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.750 × 7.500 × 2.500 in |
| upc | 619835400109 |
| brand | |
| barrel_length | 26 Round Barrel |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 1 |
| chamber | 3" |
| color | Brass |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Polished Blue |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | American Walnut |
| magazine | |
| receiver | Polished Brass |
| sights | Front Brass Bead Sight |
| stock | American Walnut Straight Stock |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.