$174.05
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Bird head revolvers offer maximum concealability in a standard light weight frame size revolver. The grip not only conceals more easily, many small-handed shooters find it provides enhanced leverage when cocking the hammer.
| Weight | 3.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.500 × 5.500 × 2.000 in |
| upc | 727962703465 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Alloy Frame |
| grip | Black Pearl Birds Head Style |
| magazine | |
| sights | Notch Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.