Cart
FN 509 COMPACT TACTICAL 9MM
×
POF 02039 REN PLUS DI 13 13M RAIL 5.56 BLK
×
SPRGFLD HELLCAT PRO 9MM 3.7 15RD FDE
×
Mossberg Patriot Youth Super Bantam Rifle 243 Win. 20 in. Strata Camo RH Scope Combo
×
DDF 0214515175055*CA*DDM4V9CC 5.56 16 10R BLK
×
RUGER ELITE 452 MSR TRIGGER
×
MI FLASH HIDER/IMPACT DEVICE
×
BERGARA B14S801 SIERRA WLD 308 20 4R WCAMO
×
SIG P365 380ACP 3.1 OR (2) 10RD RAINBOW/BLK
×
BERETTA BRX1 300WIN 22" 5RD BLK
×
BRO A5 SWEET 16 WICKED WING AURIC 16GA 26
×
BER A300 ULTIMA 20GA 28 3 BLK SYN
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
SW PC 629 STEALTH HUNTER 44MAG 7.5 TOP RAIL 6RD
×
SHADOW SS-1211 MR920P 9MM BRZ/BLK
×
BGA B-14 RIDGE WILDERNES S 6.5CREED 22 GRY OMNI
×
GUNFIGHTER 357MAG BL/WD 4.75"
×
THUNDER 380 SLATE/BLACK 380ACP
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM 8RD
×
SW M&P M2.0 OR COMPACT 10MM 4 15RD TS
×
MGR BFR 30-30 SA REV 10SS 6RD
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 TI 308WIN 22"
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 338 Win. Mag. 230 gr. ELD-X 20 rd.
×
Cold Steel 3-In-1 Knife Sharpener
×
NAA Pug Revolver Combo 22 LR/22 WMR Stainless/Black 1 in 5 rd XS Tritium
×
DE MK19 L5 44MAG 5" 8RD BLK ALUM IMB
×
Taurus Judge Revolver 45 Colt/410 ga. 6.5 in. Black 5 rd. Rubber Grips
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 300WBY 28 LH
×
Weatherby Vanguard Weatherguard Bronze Rifle 25-06 Rem. 24 in. Grey and Burnt Bronze Threaded
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT CGREY
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$344.96
13 in stock
Hi-Point Firearms Carbine, Non Threaded Barrel, Semi-automatic, 45ACP, 17.5″ Barrel, Matte Finish, Black, Adjustable Sights, Target Stock, 9 Rounds, 1 Magazine 4595TS NTB
| Weight | 143.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33.500 × 8.250 × 2.300 in |
| upc | 752334900524 |
| brand | |
| barrel_length | 17.5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 9 Rounds |
| color | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.