$838.67
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Howa Mini Action Full Camo, Bolt Action Rifle, 6.5 Grendel, 20″ Threaded Barrel, Synthetic Stock, Right Hand, Kryptek Highlander, Includes Gamepro 4-16×44 Scope, 5Rd HMA70670KHC
| Weight | 194.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.000 × 10.000 × 4.250 in |
| upc | 682146398267 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Grendel |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Kryptek Highlander |
| firearm_action | Bolt |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.